SUPERTOTOBET0284.COM – GUİLHERME: ‘BURAYA BÜYÜK TAKIMDA OYNAMAYA GELDİM’


Süper Lig’de teknik direktör Sergen Yalçın yönetiminde ikinci yarı hazırlıklarına devam eden Yeni Malatyaspor’da yıldız orta saha oyuncusu Guilherme, açıklamalarda bulundu.

TRT Spor’a konuşan 33 yaşındaki futbolcu, “Buraya gelmeden önce hedefim büyük takımlarda oynamaktı” dedi.

“EĞER BİR TEKLİF GELİRSE…”
Fenerbahçe’nin kendisine olan ilgili sorulan Guilherme, “Başka takımların, taraftarların beni beğenmeleri, takımlarında görmek istemeleri güzel bir şey. Ben şu anda Malatyaspor’dayım, transferimle ilgili görüşecek bir menajerim var. Ancak bir teklif gelirse menajerimle oturulur, konuşulur ve bir anlaşma sağlanır ya da sağlanmaz.” ifadelerini kullandı.


“HEDEFİM TÜRKİYE’NİN BÜYÜK KULÜPLERİYDİ”

Malatyaspor’a transfer olduğunda hedefinin Süper Lig’in büyük takımlarına gitmek olduğunu söyleyen başarılı orta saha oyuncusu, “Büyük takımlardan teklif gelirse düşünülür bu. Benim için ve Malatya için ne iyi olursa onu konuşuruz. Türkiye’ye ilk geldiğimde hedefim büyük bir takımda oynamaktı. Bir takım adı vermek istemiyorum ancak hedefim zaten Türkiye’nin büyük kulüplerinde oynamaktı.” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan RESTBET343.COM - PINAR KARŞIYAKA'DA YÜZLER SARICA İLE GÜLÜYOR başlıklı makalemizde restbet343.com hakkında bilgiler verilmektedir.

SUPERTOTOBET0284.COM – GUİLHERME: ‘BURAYA BÜYÜK TAKIMDA OYNAMAYA GELDİM’

4 Comments on SUPERTOTOBET0284.COM – GUİLHERME: ‘BURAYA BÜYÜK TAKIMDA OYNAMAYA GELDİM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*