SUPERTOTOBET0284.COM – DERRİCK ROSE, YETENEK YARŞIMASI İÇİN MEMLEKETİNE DÖNÜYOR!


Chicago’lu Detroit Pistons guardı Derrick Rose’un NBA’in All-Star Haftasonu şenliklerine katılmak için memleketine döneceği bildirildi.

The Athletic’den Shams Charania’ya göre, Pistons guardı 15 Şubat’taki Yetenek Yarışması’na katılma davetini kabul etti.

Her yıl düzenlenen Yetenek Yarışması’nda, oyuncuları bire bir eşleşmelerle aynı sahada yarıştırıyor ve bu yarışma, engellerin arasından dripling yapma, ağın içine pas atma, tam saha koşup turnike atma ve tekrar diğer tarafa koşup bir üçlük isabeti bulma üzerine gerçekleşiyor.

Yarışmanın son galibi, Boston Celtics yıldızı Jayson Tatum.

EN İYİ HÜCUM SEZONLARINDAN BİRİNİ GEÇİRİYOR


Rose, kariyerinin ilk sekiz yılını 2008’de kendisini 1. sıradan draft eden Chicago Bulls ile geçirmişti. Rose, önce Yılın Çaylağı ödülünü ve sonra da 2010-11 sezonunda 22 yaşındayken MVP ödülünü kazanarak (NBA tarihindeki en genç MVP), takımın hızlıca yüzü haline gelmişti.

2011-12 sezonunda sakatlanan Rose, o noktadan bu yana bir sezonda 66‘dan fazla maç oynayamamıştı.

Yaz döneminde Pistons’a katılan Rose, 17.3 sayı ve 5.7 asist ile takımın en iyi hücum oyuncularından biri haline geldi. 48.6’lık atış yüzdesi, kariyerinin en yüksek ikinci (2009-10’da %48.9’du) yüzdesi olma hızında ilerliyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET343.COM - AVUSTRALYA YANGINLARI DEĞİL SICAK HAVA ZORLUYOR başlıklı makalemizde restbet343.com hakkında bilgiler verilmektedir.

SUPERTOTOBET0284.COM – DERRİCK ROSE, YETENEK YARŞIMASI İÇİN MEMLEKETİNE DÖNÜYOR!

3 Comments on SUPERTOTOBET0284.COM – DERRİCK ROSE, YETENEK YARŞIMASI İÇİN MEMLEKETİNE DÖNÜYOR!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*