SUPERTOTOBET0284.COM – BEİLEİN: ”SERSERİ’ DEMEDİM, ‘SÜMÜKLÜ BÖCEK’ DEDİM’

restbet381 önerdiğimiz bir casino sitedir.


Cleveland Cavaliers koçu John Beilein, Cavs oyuncularına “serseriler” dediği ortaya çıkınca özür diledi ve bir düzeltme yaptı.

ESPN’den Adrian Wojnarowski’ye göre Beilein, oyuncularının ortaya koyduğu oyundan ötürü, kendilerine “sümüklü böcekler” demek istediğini söyledi (“Thugs” yerine “Slugs”):

“Serseri dediğimin farkında değildim, ama yardımcılarım böyle dediğimi söyledi, o zaman öyle demişimdir. Yavaş hareket ettikleri için sümüklü böcek demek istedim. Başta sıkı oynamıyorduk ve sonra sıkı oynamaya başladık. Bir iltifat şeklinde söyledim. Söylemeye çalıştığım buydu. Bu gece zaten sekiz oyuncumla konuştum ve bana anladıklarını söylediler.”

IRKÇI BİR İFADE OLARAK GÖRÜLMÜŞ


Olay, Detroit’teki bir maç kasedi izleme sırasında meydana gelmişti. Kaynakların, Cavs oyuncularının ve personelinin Beilein’in onlara “serseriler” dediğini duyduktan sonra, hepsinin sessiz ve şaşkın kaldığını söyledikleri açıklandı. İfade, özellikle Afro-Amerikalı adamlara karşı bariz ırkçı imalar taşıdığı için (Gangsterler anlamına da geliyor), oyuncuların odadan çıkarken garip bir hisse kapıldıkları ifade edildi.

Cavs genel menajeri Koby Altman’ın durumdan haberdar edildiği ve olayı açıklığa kavuşturmak için her olan biteni bilmek istediği söylendi. Neler olduğunu açıklaması için, 66 yaşındaki başantrenör ile bir toplantı istediği ve ardından, Beilein’in, gerçekte ne demek istediğini netleştirmek için oyuncularıyla bireysel olarak temasa geçtiği açıklandı.

Bir önceki yazımız olan BETPAS313.COM - ERDON DACİ: 'ELJİF ELMAS'I GEÇMEK İSTİYORUM' başlıklı makalemizde betpas313.com hakkında bilgiler verilmektedir.

SUPERTOTOBET0284.COM – BEİLEİN: ”SERSERİ’ DEMEDİM, ‘SÜMÜKLÜ BÖCEK’ DEDİM’

4 Comments on SUPERTOTOBET0284.COM – BEİLEİN: ”SERSERİ’ DEMEDİM, ‘SÜMÜKLÜ BÖCEK’ DEDİM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*