SUPERBAHİS384.COM – PHOENİX EKİBİ LOVE’I DEĞİL, GALLİNARİ’Yİ KOVALIYOR


Phoenix Suns’ın Oklahoma City Thunder forveti Danilo Gallinari takası ile, Cleveland Cavaliers yıldızı Kevin Love’dan daha fazla ilgilendiği söylendi.

Suns, son takas tarihi 6 Şubat’tan önce gelecekteki takıma bir eklenti yapmayı planlıyor olabilir.

Bleacher Report’tan Eric Pincus’a göre, Suns, Portland Trail Blazers ve Denver Nuggets ekipleriyle birlikte adları Love ile geçse de, Gallinari’yi almakla daha fazla ilgileniyor.

Gallinari, playoff hedefi olan takımlar için daha ucuz ve daha esnek bir seçenek olarak görülüyor. Love daha büyük bir yıldız olmasına rağmen, dört yıllığı 120 milyon dolarlık kontratı, kadrolarını yükseltmeyi ümit eden takımlar için büyük bir yük olarak kabul ediliyor.

“FİYAT FARKI, KİLİT NOKTA”

Pincus, şu ifadeleri kullandı:


“Bir Batı Konferansı yöneticisi, önümüzdeki yaz pek çok takımın kap alanı olmayacağını söyledi. Suns muhtemelen Gallinari’yi çok daha iyi bir fiyatla takıma katabilir. Özellikle bir ilk tur draft hakkından vazgeçeceklerse, bir belirsizlik bulunuyor. Ama fiyat farkı, Gallinari’yi daha iyi bir hedef haline getirecektir.”

Love yılda ortalama 30 milyon dolarlık bir kontrata sahipken, Gallinari’nin bu sene biten, 22.6 milyon dolarlık bir kontratı bulunuyor ve takımın sezondan sonra onu tutma zorunluluğu da bulunmuyor.

Gallinari, Love’ın sahada yaptığı işlerin çoğunu yapabiliyor ve Blazers, Nuggets ve Suns gibi takımlar tarafından çok aranan, esnek dörtlü rolüne uyabiliyor. 31 yaşındaki oyuncu, maç başına ortalama 18.1 sayı, 5.6 ribaund ve 2.2 asist ile oynuyor.


Bir önceki yazımız olan SUPERBAHİS384.COM - DENİZLİSPOR'UN TESİSLERİ YENİLENDİ başlıklı makalemizde superbahis384.com hakkında bilgiler verilmektedir.

SUPERBAHİS384.COM – PHOENİX EKİBİ LOVE’I DEĞİL, GALLİNARİ’Yİ KOVALIYOR

4 Comments on SUPERBAHİS384.COM – PHOENİX EKİBİ LOVE’I DEĞİL, GALLİNARİ’Yİ KOVALIYOR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*