SULTANBET583.COM – JİMMY BUTLER, JORDAN’DAN AYRILDI


Miami Heat yıldızı Jimmy Butler ve Jordan markasının, 30 Eylül 2020 olan sözleşme bitme tarihinden önce, sponsorluk anlaşmasını aniden sona erdirerek yolları ayırmayı kabul ettikleri açıklandı.

Bu son değişiklik, Butler’ı NBA’deki en yüksek profilli spor ayakkabı serbest oyuncusu yapıyor.

Heat’in lider skorerinin yakında diğer markalarla görüşmelere başlaması bekleniyor. Bu görüşmelerin, muhtemel olarak çoğu oyuncunun ayakkabılarının yeni modellerini ve renklerini sergilediği bir zaman olan All-Star haftasonu’ndan önce, bu sezon içinde başlayacağı düşünülüyor.

Butler çaylak döneminde, adidas’la anlaşmalıydı. Üç sezon sonra, 2014-15 sezonunun sonuna kadar olan dönemde En Çok Gelişme Gösteren Oyuncu ve ilk kez All-Star olma başarısına kavuştuğunda, Jordan ile anlaşmak için %75′lik bir ücret düşüşünü kabul etmişti.


YAKIN ZAMANDA GENÇLERİ BÜNYELERİNE KATTILAR

Jordan, 2018-19 playofflarının bitiminden sonra Boston Celtics foveti Jayson Tatum‘ı Nike’den tam zamanlı bir Jordan sporcusu yapmaya transfer etmek de dahil olmak üzere birçok değişiklik yapmıştı. Marka, normal sezon boyunca bazı hamleler yapmaya devam etmiş, New Orleans Pelicans çaylağı Zion Williamson‘a uzun vadeli bir anlaşma vermiş ve Dallas Mavericks yıldızı Luka Doncic‘i de bünyesine katmıştı.

Jordan’ın, daha genç bir jenerasyon ile bağlantı kurma umuduyla daha genç ve daha taze yüzleri hedeflediği düşünülüyor.


Bir önceki yazımız olan 37BAHİSNOW.COM - OBRADOVİC: 'BU ŞEKİLDE DEVAM ETMELİYİZ' başlıklı makalemizde 37bahisnow.com hakkında bilgiler verilmektedir.

SULTANBET583.COM – JİMMY BUTLER, JORDAN’DAN AYRILDI

3 Comments on SULTANBET583.COM – JİMMY BUTLER, JORDAN’DAN AYRILDI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*