SULTANBET527.COM – DAVİS 5 YILLIK YERİNE, 3 YILLIK ANLAŞMA İSTİYOR OLABİLİR


Los Angeles Lakers ve Anthony Davis ile ilgili en son söylentilere göre, bazı kişiler Davis’in beş yıllık bir uzatma kontratı yerine, daha kısa olan üç yıllık bir anlaşma yapacağını öngörüyor.

The Athletic’ten Bill Oram’a göre, bazıları Davis’in Kawhi Leonard’ın LA Clippers ile imzaladığı anlaşmaya benzer bir anlaşma imzalayabileceğine inanıyor.

“Lakers bünyesindeki bazı kişiler Davis’in, geçen yaz Kawhi Leonard’ın Clippers ile imzaladığı sözleşmeye benzer şekilde, beş yıllık bir anlaşma yerine üçüncü yılda bir oyuncu opsiyonu bulunan üç yıllık bir anlaşma imzalayabileceğini bekliyor. Bu, Davis’in 2022’de sadece 29 yaşındayken ve prime dönemindeyken, serbest oyuncu olmasına izin verecek ve James bu sırada 37-38 yaşında olacak.”


Davis’in yakın zamanda Lakers’ın dört yıllık maksimum 146 milyon dolarlık uzatma kontratını reddetmesinin zaten beklendiği, genel menajer Rob Pelinka’nın, Davis’in anlaşmayı reddedeceğini bildiği, ancak bunu bir nezaket göstergesi ve Lakers’da uzun süre oynamasını istediği için hafif bir dürtme olarak sunduğu söylendi.

Söylentiler, Davis’in Laker olarak kalmak istediğini öne sürüyordu.


Bir önceki yazımız olan RESTBET343 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

SULTANBET527.COM – DAVİS 5 YILLIK YERİNE, 3 YILLIK ANLAŞMA İSTİYOR OLABİLİR

3 Comments on SULTANBET527.COM – DAVİS 5 YILLIK YERİNE, 3 YILLIK ANLAŞMA İSTİYOR OLABİLİR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*