RESTBET342.COM – LOU WİLLİAMS, ‘UNDERGROUND GOAT’ LAKABINI AÇIKLADI!


LA Clippers şutör guardı Lou Williams, “Underground GOAT” takma adının gerçek anlamını açıkladı.

Kariyerinde üç kez Yılın Altıncı Adamı ödülünü kazanan Williams, takma adının kökenini açıkladı ve bunun ligdeki akranlarından gelen saygıdan kaynaklandığını belirtti.

“Ben tüm süper yıldızların yanındaki GOAT’um (Greatest Of All Time – gelmiş geçmiş en büyük). Ben sizin favori oyuncunuzun favori oyuncusuyum.”

Bu referans, SLAM dergisinin Temmuz sayısında kendisine “Lou Williams – en sevdiğiniz oyuncunun favori oyuncusu” başlıklı Underground GOAT etiketiyle gelmişti.

Clippers guardı, söz konusu sayının kapağında yer almıştı ve şöyle lanse edilmişti:

“Lou Williams nasıl olduğu belirsiz bir şekilde hem takdir edilmiyor hem de saygı duyuluyor. Hem kibirli, hem de alçakgönüllü. Hem genç, hem yaşlı. Hem süper rahat, hem de takımları öldüren bir suikastçı.


Hem sessiz bir kasabada yaşıyor, hem de o kadar büyük partiler veriyor ki hit rap şarkılarına ilham veriyor. Hem kendi müziğini yapıyor, hem de çok tanıtmıyor.

Hiç ilk beş başlamadı, hem de oyunun en iyilerinden biri. Hem fark ediliyor, hem de tek kelime bile etmiyor. Hem işleri kendi yolunda yapıyor, hem de en iyi takım arkadaşı. Hem kendine sadık, hem de bildiğiniz her ünlüyle arası iyi.

Hem bir All-Star değil, hem de düzenli olarak All-Star rakamlarıyla oynuyor. Hem rekorlar kırıyor, hem de mirası umurunda değil.”

Lou, maç başına 19.2 sayı, 6.2 asist ve 3.0 ribaund ile oynuyor. Williams ayrıca kariyerinin ikinci en yüksek ortalaması olan maç başına 30 dakikadan da fazla oynuyor.


Bir önceki yazımız olan SULTANBET583.COM - GALATASARAY HENRY ONYEKURU'NUN MALİYETİNİ DUYURDU başlıklı makalemizde sultanbet583.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET342.COM – LOU WİLLİAMS, ‘UNDERGROUND GOAT’ LAKABINI AÇIKLADI!

8 Comments on RESTBET342.COM – LOU WİLLİAMS, ‘UNDERGROUND GOAT’ LAKABINI AÇIKLADI!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*