RESTBET342.COM – ‘FENERBAHÇE’NİN KİRALAMA TEKLİFİ REDDEDİLDİ’


Devre arasında sol bek transferi yapmayı planlayan Fenerbahçe‘de öne çıkan adaylardan Ricardo Rodriguez için Milan’dan “ret” kararı geldi.

İtalyan basınında yer alan son haberlerer göre Serie A ekibi, Fenerbahçe’nin satın alma opsiyonlu kiralama teklifini kabul etmezken, oyuncuyu bonservisiyle birlikte elden çıkarmak istediğini iletti.

MILAN PARA KAZANMAK İSTİYOR

Milan’ın devre arasında önemli takviyeler yapmayı planladığı ve bu nedenle de bütçesinde rahatlama yaşamak için bonservis bedeli talep ettiği kaydedildi.


Ricardo Rodriguez’in peşinde Napoli, Watford ve PSV Eindhoven’ın da olduğu ifade edilirken, İsviçreli oyuncunun devre arasında “kesinlikle” gönderileceğinin altı çizildi.

Fenerbahçe’de sol bek transferi için Ricardo Rodriguez ile birlikte bonservisi elinde olan Fabio Coentrao, Olympiakos’tan Leonardo Koutris ve Napoli’den Ghoulam’ın isimleri de listede yer alıyor.


Bir önceki yazımız olan 38BAHİSNOW.COM - EMBİİD'İN PARMAĞI ÇIKTI, PERŞEMBE OYNAMASI ŞÜPHELİ başlıklı makalemizde 38bahisnow.com hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET342.COM – ‘FENERBAHÇE’NİN KİRALAMA TEKLİFİ REDDEDİLDİ’

4 Comments on RESTBET342.COM – ‘FENERBAHÇE’NİN KİRALAMA TEKLİFİ REDDEDİLDİ’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*