BETBOO805.COM – WEST: ‘LUKA DONCİC, DALLAS TARİHİNİN EN İYİ OYUNCUSU OLACAK’

restbet381 önerdiğimiz bir casino sitedir.


Hall of Fame oyuncu ve “The Logo” olarak bilinen Jerry West, Dallas Mavericks’in yıldızı Luka Doncic’in Mavs tarihinin en iyi oyuncusu olacağını söyledi.

West, aynı zamanda “dahi” ve gerçek bir “süperstar” olarak da adlandırdığı 20 yaşındaki Mavs yıldızına karşı övgülerini sakınmadı:

“Dallas’a bakın. Bir oyuncu onları bir playoff takımına dönüştürdü. Dallas’ın sahip olduğu en iyi oyuncu olacak. Nowitzki’ye büyük saygım var, ama Dirk, bir Doncic değil.”


Nowitzki, NBA’de tüm zamanların en skorer altıncı oyuncu olmasının yanı sıra neredeyse her istatistik kategorisinde Dallas’ın lideri konumunda.

Ayrıca, bir MVP ödülü almış ve Dallas ile şampiyonluk da kazanmış olan Nowitzki, birkaç yıl sonra bir Hall of Fame oyuncusu olacak olsa da, West, Doncic’in başarılarda onu geçeceğini tahmin ediyor.

Mavs, 2018’de Atlanta Hawks’la yapılan bir Draft takasında Doncic’i kadrosuna katmıştı ve Doncic, o andan beri tarih yazmayı sürdürüyor.


Bir önceki yazımız olan RESTBET342.COM - LOU WİLLİAMS, 'UNDERGROUND GOAT' LAKABINI AÇIKLADI! başlıklı makalemizde restbet342.com hakkında bilgiler verilmektedir.

BETBOO805.COM – WEST: ‘LUKA DONCİC, DALLAS TARİHİNİN EN İYİ OYUNCUSU OLACAK’

1 Comment on BETBOO805.COM – WEST: ‘LUKA DONCİC, DALLAS TARİHİNİN EN İYİ OYUNCUSU OLACAK’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*