BETBOO805.COM – TAKAS ARZUSUNU DİLE GETİRDİ, 50 BİN DOLAR CEZA YEDİ!


NBA, takas edilmek istediğini söyleyen Sacramento Kings pivotu Dewayne Dedmon’a 50.000 dolar para cezası verdi.

Pazar günü Sacramento Bee’ye konuşan Dedmon, “Takas olmak istiyorum. Hiç oynamıyorum, bu yüzden yeteneklerimin takdir edildiği bir yere gitmek istiyorum. Şutu sıkıntılı olan tek kişi ben değilim, bu yüzden bu bir faktörse, o zaman biraz çılgınca. Kötü şut attığınız dönemlerden şut atarak çıkmanıza izin verilmiyorsa, nasıl şut sokacaksınız bilemiyorum.” ifadelerini kullanmıştı.


31 yaşındaki Dedmon, Temmuz ayında Kings ile üç yıllığı 40 milyon dolarlık bir sözleşme imzalamıştı. 23 maçta ortalama 4.8 sayı ve 3.8 ribaundla oynayan Dedmon, rotasyondaki yerini kaybetmişti.

Oyuncuların toplu iş sözleşmesi (CBA) kapsamında kamuya açık bir şekilde takas talep etmeleri yasak. Anthony Davis, menajeri Rich Paul’un kendisinin New Orleans Pelicans’a bulunduğu takas isteğini medyada konuşmasından ötürü, geçen sezon aynı şekilde 50.000 dolar para cezasına çarptırılmıştı.


Bir önceki yazımız olan BETBOO805.COM - GALATASARAY, DİEGO GODİN TRANSFERİNİ GÜNDEMİNE ALDI başlıklı makalemizde betboo805.com hakkında bilgiler verilmektedir.

BETBOO805.COM – TAKAS ARZUSUNU DİLE GETİRDİ, 50 BİN DOLAR CEZA YEDİ!

4 Comments on BETBOO805.COM – TAKAS ARZUSUNU DİLE GETİRDİ, 50 BİN DOLAR CEZA YEDİ!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*