AK PARTİLİ BELEDİYE BAŞKANI KORONAVİRÜSE YAKALANDI


Belediye Başkanı Tahir Saklı, yaptırdığı yeni tip korona virüs testi sonucunun pozitif çıktığını açıklayan Saklı, sağlık durumunun gayet iyi olduğunu belirterek hastalığa ilişkin herhangi bir semptom olmadığını kaydetti.

Hastanede tedavi altında olduğunu ifade eden Saklı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Dostlarımızın dualarını bekliyorum” dedi.

Değerli dostlarım, dün akşam yaptırdığımız Covid-19 testinin sonuçlarını bugün aldık. Test sonucum maalesef pozitif çıktı. Sağlık durumum gayet iyi; hastalığa ilişkin herhangi bir semptom yok. Hastanemizde tedavi altında, emin ellerdeyim. Dostlarımızın dualarını bekliyorum. pic.twitter.com/XCeVPbY6Lv


— Tahir Sakli #EvdeKal ???????? (@TahirSakli) May 21, 2020

​Öte yandan, Şemdinli Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada ise korona virüs vakası görülmesi nedeniyle Beşevler Mahallesi 113. Sokak No: 24/3, Beşevler Mahallesi 113. Sokak No: 24/4 ve Tütünlü köyü Orta Mahallesi’nin İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun kararı ile bugünden itibaren ikinci bir emre kadar karantinaya alındığı bildirildi.

Dolarda düşüş sürüyor!Ekonomi

 

Restbet378.com

betpas330 önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.

Bir önceki yazımız olan CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ÇAM VE SAKURA ŞEHİR HASTANESİ'NİN AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI başlıklı makalemizde betpas330.com hakkında bilgiler verilmektedir.

AK PARTİLİ BELEDİYE BAŞKANI KORONAVİRÜSE YAKALANDI

3 Comments on AK PARTİLİ BELEDİYE BAŞKANI KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*